عضویت
ورود

نماد های الکترونیکی
logo-samandehi     
logo-samandehi
logo-samandehi

پیگیری درخواست

شما از این بخش می توانید تمامی درخواست های ارسال پروژه ، سفارش پروژه ، استخدام و سفارش تبلیغات و غیره را پیگیری نماید.پروژه های در دست اقدام

موضوعات
File engine/modules/category.php not found.
موارد لازم هر سیستم
http://dl.gp20.ir/pic-site/Download-Time-Calculator.PNG
امروز با سورس برنامه ساده محاسبه حجم و سرعت دانلود در خدمت شما عزیزان هستیم. ، با مشخص کردن سرعت دانلود اینترنت برحسب KB/sec یا MB/sec  و مشخص کردن حجم فایل دانلود برحسب KB یا MB یا GB ، میتوانید از مدت زمان دانلود فایل باخبر شوید.امیدوارم این مطلب مفید واقع بشه.
جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.
http://dl.gp20.ir/pic-site/Darokkhane-saba.PNG
با سلام خدمت همه کاربران گرامی سایت پروژه های طلایی، یکی از دوستان از ما درخواست کرده بودند که سورس داروخانه رو به صورت رایگان برای دانلود در سایت قرار دهیم.سورس داروخانه به زبان سی شارپ و با پایگاه داده اسکیوال سرور نوشته شده است و با مستندات کامل می باشد. امیدوارم دانلود کنید و استفاده کافی رو ازش ببرید.
جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.
http://dl.gp20.ir/pic-site/club-managment.PNG
امروز سورس کامل و پیشرفته براتون آماده کردم که مدیریت ویدئو کلوپبه زبان سی شارپ نوشته شده با بانک اطلاعاتی اکسس این پروژه رو میتونید به صورت رایگان دانلود کنید و ازش لذت ببرید.این مطلب برای اولین با از سایت پروژه های طلایی منتشر شده است.
جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.
http://dl.gp20.ir/pic-site/BarCode.PNG
سورس برنامه جالب ایجاد بارکد که با وارد کردن شماره,بارکد متناسب با آن عدد را دریافت میکنید.در صورت دلخواه میتوانید متنی را نیز بنویسید تا در بالای بارکد نمایش داده شود.امیدوارم ازش لذت ببرید.
جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.
http://dl.gp20.ir/pic-site/azenbar.PNG
با سلام خدمت کاربران عزیز سایت پروژه های طلایی،امروز با یکی دیگر از سورس های سی شارپ در خدمت شما عزیزان و علاقه مندان زبان سی شارپ هسیتم.سورس برنامه مدیریت بارنامه به زبان سی شارپ و با پایگاه داده SQL  نوشته شده است.این پروژه به صورت رایگان در سایت قرار داده شده است. امیدوارم دانلود کنید و ازش لذت ببرید.
جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.
http://dl.gp20.ir/PostPicture/pic-site/AppManageWork.PNG
امروز با سورس پروژه ثبت کارهای روزانه به سی شارپ پروژه ای هستش که با آن در خدمت شما هستیم پروژه ثبت کارهای روزانه هستش.داشتن یک نرم افزار برای ثبت کارهای روزانه شاید بتونه یک نظم خاصی به آنها بدهد.
یکی از بخش های مهم این پروژه مدیریت کارهای ثبت شده و انجام شده هستش که با اخطار آنها را در زمان مشخص برای شما اعلام می کند.دفترچه یاداشت یکی دیگر از امکانات این برنامه هستش که توانایی ثبت و مدیریت یاداشت ها را دارا می باشد دیگر بخش آن دفترچه تلفن با کد استان هاست که بخش تلفن های ضرور نیز برای این بخش تنظیم شده است.
این نرم افزار به همراه سورس کامل و دیتابیس SQL از سایت پروژه های طلایی منتشر شده و در ضمن به زبان ویژوال سی شارپ نوشته شده است امید وارم مفید باشه.
جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.