عضویت
ورود

نماد های الکترونیکی
logo-samandehi     
logo-samandehi
logo-samandehi

پیگیری درخواست

شما از این بخش می توانید تمامی درخواست های ارسال پروژه ، سفارش پروژه ، استخدام و سفارش تبلیغات و غیره را پیگیری نماید.پروژه های در دست اقدام

موضوعات
File engine/modules/category.php not found.
موارد لازم هر سیستم
http://dl.gp20.ir/free-pic/ajans-modiriyat.png
با سلام خدمت کاربران محترم سایت پروژه های طلایی در این ساعت از امروز با یکی دیگر از سورس های سی شارپ در خدمت شما عزیزان هستیم.سورس پروژه مدیریت تاکسی تلفنی به زبان سی شارپ و با پایگاه داده اسکیوال سرور نوشته و طرحی شده است.در این پروژه برای گزارش گیری از استیمول سافت استفاده شده است.شما کاربران محترم می توانید این سورس را به صورت رایگان دانلود کنید.
جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.
http://dl.gp20.ir/free-pic/cafenet-timer.png
در این ساعت از امروز با سورس کد مدیریت کافی نت در خدمت شما عزیزان هستیم. این برنامه مبلغ ساعتی را دریافت کرده و سپس بر مبنای مدت زمان هزینه کل را محاسبه می کند.کاربر بایستی روی دکمه شروع کلیک کند تا برنامه شمارش را آغاز کند.شما می توانید این سورس کد را به صورت رایگان از  سایت پروژه های طلایی دانلود کنید.این سورس کد به دو زبان سی شارپ و VB.NET نوشته شده است.
جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.
http://dl.gp20.ir/pic-site/tell-book-brown.png
با سلام و عرض خسته نباشید امروز سورس نرم افزار دفترچه تلفن به زبان سی شارپ رو گذاشتم که دیروز نوشتمش که داری محیطی زیبا و کاربر پسند هستش . و دیتابیسش هم از اکسس استفاده کردم و داری فرم های ثبت دسته و ثبت مخاطب و لیست دسته و مخاطب با امکان ویرایش حذف جستجو پیشرفته و پشتیبان گیری و غیره امیدوارم دانلود کنید و ازش لذت ببرید.
جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.
http://dl.gp20.ir/pic-site/image-processing-lib.png
با سلام خدمت همه کاربران و بازدیدکنندگان سایت پروژه های طلایی امروز با سورس پردازش تصویر در سی شارپ در کنار شما عزیزان هستیم.این بار کامل ترین سورس نرم افزاری را جهت ویرایش و پردازش تصویر برای شما قرار داده ایم. در این نرم افزار بیش از ۷۵ فیلتر جهت تغییر و ویرایش عکس لحاظ شده است. نرم افزار Image Processing Lab به زبان #C نوشته شده است که سورس آن بصورت کامل و بصورت رابگان جهت دانلود قرار داده شده است. فایل های dll مورد نیاز به همراه فایل exe نیز ضمیمه شده است.ایمدوارم دانلود کنید و لذت ببرید.
جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.
http://dl.gp20.ir/pic-site/Iran-cars-code.jpg
با سلام.امروز سورس برنامه پلاک ماشین رو که قابلیت جستجو براساس نام شهر یا کد شهر رو دارد.این برنامه در سی اشرپ نوشته شده است.امیدوارم مفید واقع بشه.
جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.
http://dl.gp20.ir/free-pic/Group-File-Renamer.png
با سلام خدمت همه دوستان و کاربران گرامی سایت پروژه های طلایی امروز با سورس تغییر نام گروهی فایلها در خدمت شما عزیزان هستیم.سورس تغییر نام گروهی فایلها به زبان سی شارپ نوشته شده است.شما با استفاده از این برنامه می توانید هم نام فایل ها و هم پسوند فایل ها رو تغییر بدید.این سورس به صورت رایگان می باشد. امیدوارم دانلود کنید و ازش لذت ببرید.
جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.