عضویت
ورود

نماد های الکترونیکی
logo-samandehi      logo-samandehi

پیگیری درخواست

شما از این بخش می توانید تمامی درخواست های ارسال پروژه ، سفارش پروژه ، استخدام و سفارش تبلیغات و غیره را پیگیری نماید.پروژه های در دست اقدام

موضوعات
موارد لازم هر سیستم
http://dl.gp20.ir/pic-site/paramont.PNG
سلام خدمت کاربران و بازدیدکنندگان گرامی سایت پروژه های طلایی . دوستان زیادی از ما خواسته بودند که سورس فاکتور ساز رو به زبان سی شارپ روی سایت قرار بدهیم. ما هم جهت برطرف کردن مشکل دوستان سورس فاکتور به زبان سی شارپ و با پایگاه داده اکسس رو در سایت قرار دادیم.این سورس رو شما می توانید به صورت رایگان دانلود کنید. امیدوارم مفید واقع شده باشه.
جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.
http://dl.gp20.ir/pic-site/Matab2.PNG
امروز برای شما دوستان سورس مطب و پذیرش بیمار به زبان سی شارپ و با پایگاه داده اسکیوال سرور رو برای دانلود رایگان روی سایت قرار دادیم. امیدوارم دانلود کنید و ازش لذت ببرید.
جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.
http://dl.gp20.ir/pic-site/hotel.PNG
سورس پروژه سیستم مدیریت هتل که با بانک اطلاعاتی Access(اکسس) نوشته شده است. که امکان رزرو سالن و یاداشت و امکانات دیگر که میتوانید از سایت بزرگ پروژه های طلایی دانلود کنید…
جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.
http://dl.gp20.ir/pic-site/Image-Converter.PNG
امروز سورس دیگری از سی شارپ رو برای دانلود در سایت پروژه های طلایی برای دوستان گذاشته ایم . سورس مبدل تصاویر یا همان Image Convertor که امیدوارم دانلود کنید و ازش لذت ببرید.
جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.
http://dl.gp20.ir/pic-site/Fastfood.JPG
امروز با سورس فست فود Fast Food به زبان س شارپ و پایگاه داده اسکیوال در خدمت شما عزیزان و کاربران محترم سایت پروژه های طلایی هستیم.این سورس به صورت رایگان در سایت گذاشته شده است و امیدوارم مورد رضایت شما کاربران گرامی گیرد.
جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.
http://dl.gp20.ir/pic-site/Fal.PNG
امروز سورس برنامه فال و طالع بینی رو به زبان سی شارپ برای شما عزیزان گرامی آماده دانلود کرده ایم. برنامه جالب فال متولدین ماههای سال که میتوانید با کلیک روی هر یک از اشکال که نماد آن ماه است مشخصات متولدین آن ماه را ببینید.گرافیک برنامه عالیست. امیدوارم این مطلب مفید واقع شود.
جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.