دسته بندی سایت دسته بندی سایت

پروژه های طلایی

هاست
پروژه های طلایی » کتاب های الکترونیکی

0

دانلود آموزش تصویری نصب SQL Server 2008

12 دی 1393, 20:23 admin 2743 بازدید 1 نظر
40%
شناسه: 261
امتیاز:
http://dl.gp20.ir/post-pic/install-sql-server.png
با عرض سلام به همه کاربران عزیز وبسایت پروژه های طلایی .با کتاب آموزش نصب تصویری اسکیوال سرور 2008 در خدمت شما عزیزان هستیم. SQL Server در واقع یک پایگاه داده مرکزی برای مدیریت اطلاعات موجود بر روی سیستم های اطلاعاتی است ، این سیستم های اطلاعاتی ممکن است توسط برنامه نویس ها ایجاد شده باشند و یا اینکه برای متمرکز کردن اطلاعات مربوط به یک سری نرم افزار های سازمانی مورد استفاده قرار بگیرند ، در هر صورت بصورت کلی در هر جا که قرار بر این باشد که نرم افزاری اطلاعات خود را ذخیره سازی کند ، نام SQL Server قطعا در محیط های ویندوزی وجود خواهد داشت . از این نرم افزار مفید هم برنامه نویس ها و توسعه دهندگان نرم افزار استفاده می کنند و هم مدیران شبکه ، برنامه نویس ها برای اجرا کردن و ذخیره اطلاعات نرم افزار خود به این پایگاه داده متکی هستند و از طرفی مدیران شبکه نیز برای راه اندازی سرویس های مختلف شبکه اعم از مانیتورینگ ، شیرپوینت ، OSC و بسیاری دیگر از محصولات که برای نگهداری اطلاعات خود به یک پایگاه داده نیاز دارند ، مورد استفاده قرار می گیرد . در این مقاله شما را با شیوه مقدماتی نصب و راه اندازی یک نسخه پیشفرض و بدون اشکال از SQL Server 2008 آشنا می کنیم ، با این روش شما براحتی بعد ها می توانید سرویس های مورد نیاز خود را که به SQL Server 2008 نیاز دارند به این سیستم متصل کنید.
جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.
http://dl.gp20.ir/post-pic/google-panda.png
امروز با كتاب عمو پاندا در خدمت شما کاربران عزیز سایت پروژه های طلایی هستیم. كتاب عمو پاندا برای كسانی نوشته شده است كه مایلند جهت ارتقاء و یا حفظ جایگاه خود در گوگل، سایت خود را بر اساس الگوریتم جدید بهینه كرده و دست دوستی به عمو پاندا دهند، جهت ایجاد یك ارتباط صمیمی با عمو پاندا می بایست دقت بیشتری در موارد ذکر شده در این کتاب داشته باشید.امیدوارم این مطلب مفید واقع شده باشد.
جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.
http://dl.gp20.ir/post-pic/system-programing.png
امروز با کتاب آموزش برنامه سازی سیستم با استفاده از زبان اسمبلی هستیم.در این کتاب سعی شده است مطالب برنامه سازی سیستم به زبان ساده گفته شود تا همه دانشجویان رشته کامپیوتر بتوانند آن را به خوبی یاد بگیرند.این کتاب به صورت pdf می باشد که استاد محترم خانم کبوتری این کتاب ارزشمند رو برای شما عزیزان گردآوری کرده اند.این کتاب در 8 pdf به زبان شیوای فارسی گردآوری شده است.امیدوارم این مطلب مفید واقع شده باشد.
جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.